Bytový komplex Hamuliakovo

Spoločnosť Quintela pripravuje výstavbu bytových domov v obci Hamuliakovo. V príprave sú 4 bytové domy so 79 bytmi. Projekt je budovaný v lužných lesoch, na brehu Gabčíkovskej priehrady a veľkej vtáčej rezervácie. Je to mimoriadne vhodné miesto pre rodiny s deťmi, ktoré sú tu chránené od nástrah veľkomesta, rovnako ako pre aktívnych ľudí, ktorí tu nájdu bohaté možnosti športového vyžitia. Príprava infraštruktúry bude trvať 16-28 mesiacov. Celkové náklady sú odhadnuté na päť miliónov eur. V bytových domoch bude spolu 33 jednoizbových bytov s výmerou 30 až 45 m2, rovnaký počet dvojizbových bytov s rozlohou 42 až 60 m2 a trinásť trojizbových bytov so 69 až 82 m2 obytnej plochy. Pri domoch vznikne 145 parkovacích miest.

Pozrite si tiež

quintela - pozemkový development

Pozemkový development

Dostupné bývanie Hamuliakovo spája výhodnú polohu, moderné bývanie a možnosti pre aktívny odpočinok, vďaka blízkej dunajskej hrádzi či lužnému lesu. Rodiny s deťmi ocenia detské ihrisko s parčíkom.

quintela - development hamikovo

Development - Hamikovo

Hokejová hala Hamikovo má výhodnú polohu a spĺňa podmienky pre profesionálne aj amatérske tímy. Zimný štadión je určený na tréningy, hokejové zápasy, krasokorčuľovanie či prenájom ľadovej plochy.

quintela - development Šamorín2

Development - Šamorín2

Bytový komplex z troch obytných domov v Šamoríne, len niekoľko kilometrov od Bratislavy. Moderné a kvalitné bývanie s výbornou polohou pre mladé rodiny a dynamických ľudí, ktorí majú radi šport a prírodu.