Development KRÁĽOVIANKY

Jedná sa v poradí o ôsmy developerský projekt finančnej skupiny Quintela. Spoločnosť má historickú skúsenosť s výstavbou v okrese Šamorín v Slovenskej republike a v blízkych obciach tohto mesta. Za posledné štyri roky v lokalite úspešne zrealizovala jeden obytný dom prostredníctvom dcérskej spoločnosti QUINOS, s.r.o., ďalej 3 obytné domy prostredníctvom Dostupného bývania Šamorín, s.r.o., rovnako ako aj výstavbu rodinných domov v neďalekej obci Hamuliakovo, kde bol projekt realizovaný samotnou spoločnosťou Quintela. Tá v lokalite zároveň vlastní a prevádzkuje hokejovú halu HAMIKOVO, ako aj ďalšie projekty pozemkového developingu, či výstavby rodinných a obytných domov. Projekt KRÁĽOVIANKY plánuje výstavbu 42 rodinných domov s priemernou zastavanou plochou prevyšujúcou 100 m2 na celkovej rozlohe pozemku 24576 m2. Lokalita je na tichom mieste mimo frekventovaného územia mesta Šamorín. V pláne je v priebehu dva a pol roka postaviť 32 rodinných domov a ďalších 10 dvojdomov. Tie by mali poskytnúť bývanie viac ako 160 obyvateľom. V projekte sa počíta s plochami určenými pre zeleň, ktorých má byť viac ako 13862 m2, tak aj s parkovacími miestami, ktoré by mali v počte viac ako 120 zaistiť komfort obyvateľom projektu. Lokalita je vhodná pre výchovu detí , šport, či odpočinok. V okolí 3 km sa nachádza jeden z najväčších novootvorených športových areálov s dostihovou dráhou, Aquaparkom, hotelmi a reštauráciami. V tesnej blízkosti projektu KRÁĽOVIANKY sa nachádza 18 jamkové golfové ihrisko. V meste Šamorín je niekoľko škôl, obchodov a dostatok kultúrneho vyžitia. Hlavné mesto Slovenska je vzdialené len 26 km. Do konca roka 2020 je naplánované ukončenie výstavby rýchlostnej cesty R7 medzi Bratislavou a Šamorínom, čo by malo výrazne urýchliť cestovanie. Aj preto je o lokalitu veľký záujem.

Pozrite si tiež

quintela - pozemkový development

Pozemkový development

Dostupné bývanie Hamuliakovo spája výhodnú polohu, moderné bývanie a možnosti pre aktívny odpočinok, vďaka blízkej dunajskej hrádzi či lužnému lesu. Rodiny s deťmi ocenia detské ihrisko s parčíkom.

quintela - development hamikovo

Development - Hamikovo

Hokejová hala Hamikovo má výhodnú polohu a spĺňa podmienky pre profesionálne aj amatérske tímy. Zimný štadión je určený na tréningy, hokejové zápasy, krasokorčuľovanie či prenájom ľadovej plochy.

quintela - development Šamorín2

Development - Šamorín2

Bytový komplex z troch obytných domov v Šamoríne, len niekoľko kilometrov od Bratislavy. Moderné a kvalitné bývanie s výbornou polohou pre mladé rodiny a dynamických ľudí, ktorí majú radi šport a prírodu.