Development Šamorín

Dcérska spoločnosť Dostupné bývanie Šamorín s.r.o. v lete 2015 zahájil výstavbu druhej etapy bytových domov v intraviláne Šamorín. Bytový komplex pozostáva z 3 bytových domov. Projekt má výhodnú polohu len niekoľko kilometrov od hlavného mesta Bratislava a spĺňa vysoké štandardy kvality a moderného bývania. Je projektovaný nielen pre mladé rodiny s deťmi, ale aj mladých dynamických ľudí, ktorí milujú šport a prírodu. V blízkosti sa nachádza areál, ktorý pozostáva s aquacentra, dostihovej arény, hotelov, školiaceho centra a ďalších športovísk na vysokej medzinárodnej úrovni. Každý bytový dom pozostáva z 12 bytových jednotiek v rozlohe obytnej plochy od 53 m2 až po 80m2. Každý byt disponuje terasou o rozlohe min. 8m2. otvorená a variabilná dispozícia umožňuje budúcim majiteľom vytvoriť si byt podľa vlastných predstáv. Každý z obytných domov má k dispoziícii garážové parkovanie, ale aj dostatok parkovacích miest v exteriéri.

Pozrite si tiež

quintela - pozemkový development

Pozemkový development

Dostupné bývanie Hamuliakovo spája výhodnú polohu, moderné bývanie a možnosti pre aktívny odpočinok, vďaka blízkej dunajskej hrádzi či lužnému lesu. Rodiny s deťmi ocenia detské ihrisko s parčíkom.

quintela - development hamikovo

Development - Hamikovo

Hokejová hala Hamikovo má výhodnú polohu a spĺňa podmienky pre profesionálne aj amatérske tímy. Zimný štadión je určený na tréningy, hokejové zápasy, krasokorčuľovanie či prenájom ľadovej plochy.

quintela - development Šamorín2

Development - Šamorín2

Bytový komplex z troch obytných domov v Šamoríne, len niekoľko kilometrov od Bratislavy. Moderné a kvalitné bývanie s výbornou polohou pre mladé rodiny a dynamických ľudí, ktorí majú radi šport a prírodu.