Development Šamorín2

Bytový komplex v Šamoríne, niekoľko kilometrov od Bratislavy ponúka moderné a kvalitné bývanie pre mladé rodiny s deťmi a pre ľudí hľadajúcich možnosti aktívneho športového vyžitia či mať prírodu len kúsok od svojho bývania. Dostupné bývanie Šamorín2 pozostáva z 3 bytových domov, pričom každý z nich má 12 bytových jednotiek o rozlohe obytnej plochy od 53 m2 do 80 m2. výhodná poloha, vybudovaná infraštruktúra, blízkosť krásneho lesoparku Pomle a cyklistické trasy.

Zaujal Vás tento projekt?

Viac informácii tu

Pozrite si tiež

quintela - pozemkový development

Pozemkový development

Dostupné bývanie Hamuliakovo spája výhodnú polohu, moderné bývanie a možnosti pre aktívny odpočinok, vďaka blízkej dunajskej hrádzi či lužnému lesu. Rodiny s deťmi ocenia detské ihrisko s parčíkom.

quintela - development hamikovo

Development - Hamikovo

Hokejová hala Hamikovo má výhodnú polohu a spĺňa podmienky pre profesionálne aj amatérske tímy. Zimný štadión je určený na tréningy, hokejové zápasy, krasokorčuľovanie či prenájom ľadovej plochy.

quintela - development Šamorín

Development - Šamorín

Bytový komplex v Šamoríne je moderné a dostupné bývanie pre mladé rodiny a aktívnych ľudí. Vybudovaná infraštruktúra a široké spektrum možností ako pre kultúrny život tak aj pre oddych vďaka blízkemu lesoparku.