Mestský pivovar Alžbetka

Spoločnosť QUINTELA v roku 2016 rekonštruovala starý objekt nachádzajúci sa na mestskom trhovisku hlavného mesta SR, v Bratislave. Rekonštrukciou vznikol unikátny pivovar s reštauráciou pod názvom KOMÍN, ktorý poskytuje miesto pre viac ako 200 návštevníkov. Do pivovaru bola inštalovaná jedinečná technológia varenia tohto lahodného moku, ktorá so skvelou kuchyňou spravila z KOMÍNA jedinečné miesto s kulinárskym zážitkom. Na začiatku roku 2017 využila QUINTELA jedinečnú ponuku otvoriť ďalšiu obdobnú prevádzku. Rekonštruovaný pivovar ALŽBETKA je po jeho otvorení väčší a luxusnejší. Nachádza sa v budove z 18. storočia, v centre hlavného mesta SR, v Bratislave. Pôvodná reštaurácia bola kedysi mestskou legendou. Bola vyhľadávaným miestom gurmánov, ako i milovníkov dobrej zábavy. V medzivojnovom období hrávali v Alžbetke najlepší cigánsky primáši. Tradícia reštaurácie bola prerušená v posledných rokoch, kedy ALŽBETKU využíval na obchodné priestory jeden z väčších obchodných reťazcov. Dnes QUINTELA opäť obnovila tradíciu, kedy identický biznis model, s rovnakými službami, podobnou pivovarníckou technológiou a kuchyňou duplikuje z KOMÍNA v ALŽBETKE.

Pozrite si tiež

quintela - pozemkový development

Pozemkový development

Dostupné bývanie Hamuliakovo spája výhodnú polohu, moderné bývanie a možnosti pre aktívny odpočinok, vďaka blízkej dunajskej hrádzi či lužnému lesu. Rodiny s deťmi ocenia detské ihrisko s parčíkom.

quintela - development hamikovo

Development - Hamikovo

Hokejová hala Hamikovo má výhodnú polohu a spĺňa podmienky pre profesionálne aj amatérske tímy. Zimný štadión je určený na tréningy, hokejové zápasy, krasokorčuľovanie či prenájom ľadovej plochy.

quintela - development Šamorín2

Development - Šamorín2

Bytový komplex z troch obytných domov v Šamoríne, len niekoľko kilometrov od Bratislavy. Moderné a kvalitné bývanie s výbornou polohou pre mladé rodiny a dynamických ľudí, ktorí majú radi šport a prírodu.