Hokejová hala Hamikovo

Spoločnosť QUINTELA postavila v roku 2010 vlastnú hokejovú halu HAMIKOVO, ktorá spĺňa dokonalé zázemie pre profesionálne aj amatérske tímy. Disponuje výhodnou polohou. Našim cieľom je vybudovať známe športové centrum, do ktorého radi prichádzajú športovci alebo športoví záujemcovia. Zimný štadión je určený na hokejové zápasy a turnaje, tréningy, krasokorčuľovanie, verejné korčuľovanie a na prenájom ľadovej plochy. Ide o moderné zariadenie pre všestranné využitie a to celoročne. Ponúka ideálne podmienky pre šport a zábavu. Hala disponuje starostlivo upravovaným a udržiavaným ihriskom s dĺžkou 56 metrov a šírkou 26 metrov. Pri ľadovej ploche sa nachádzajú 4 + 2 šatne so sprchami a toaletami, na poschodí je telocvičňa a Restart bar, pred halou parkovisko pre cca 40 áut. Hala sa nachádza iba 20 km od Bratislavy. Dlžka cestovania do Bratislavy sa v budúcnosti skráti, pretože v roku 2016 sa má začať štátom plánovaná výstavba rýchlostnej cesty R7.

Zaujal Vás tento projekt?

Viac informácii tu

Pozrite si tiež

restart drink

Restart drink

Restart je funkčný nápoj, ktorý regeneruje, odbúrava alkohol a zabezpečuje mentálnu rovnováhu. Vďaka unikátnej receptúre tiež zabraňuje hromadeniu toxínov v organizme a zvyšuje vašu koncentráciu.

quintela - pozemkový development

Pozemkový development

Dostupné bývanie Hamuliakovo spája výhodnú polohu, moderné bývanie a možnosti pre aktívny odpočinok, vďaka blízkej dunajskej hrádzi či lužnému lesu. Rodiny s deťmi ocenia detské ihrisko s parčíkom.

quintela - development Šamorín2

Development - Šamorín2

Bytový komplex z troch obytných domov v Šamoríne, len niekoľko kilometrov od Bratislavy. Moderné a kvalitné bývanie s výbornou polohou pre mladé rodiny a dynamických ľudí, ktorí majú radi šport a prírodu.