Pozemkový development hamuliakovo

Pozemok, na ktorom sa realizuje projekt, bol starostlivo vybraný z mnohých iných lokalít, tímom skúsených ľudí pre svoju výhodnú polohu a jedinečnosť prostredia, s ohľadom na splnenie všetkých potrieb dnešného moderného bývania a zdravého životného štýlu. Poloha pozemku splní všetko to, čo záujemca potrebuje pre spokojný život. Pre rodiny s deťmi, pre seniorov, ale aj pre ľudí, ktorí sú pracovne vyťažení a milujú aktívny odpočinok. Na pozemku bude vybudované kvalitné detské ihrisko s parčíkom. Z jednej strany ho lemuje dunajská hrádza, ktorá je vychýrenou cyklistickou a korčuliarskou trasou a priamo susedí s lužným lesom vhodným k príjemným prechádzkam.

Pozrite si tiež

quintela - development hamikovo

Development - Hamikovo

Hokejová hala Hamikovo má výhodnú polohu a spĺňa podmienky pre profesionálne aj amatérske tímy. Zimný štadión je určený na tréningy, hokejové zápasy, krasokorčuľovanie či prenájom ľadovej plochy.

quintela - development Šamorín

Development - Šamorín

Bytový komplex v Šamoríne je moderné a dostupné bývanie pre mladé rodiny a aktívnych ľudí. Vybudovaná infraštruktúra a široké spektrum možností ako pre kultúrny život tak aj pre oddych vďaka blízkemu lesoparku.

quintela - development Šamorín2

Development - Šamorín2

Bytový komplex z troch obytných domov v Šamoríne, len niekoľko kilometrov od Bratislavy. Moderné a kvalitné bývanie s výbornou polohou pre mladé rodiny a dynamických ľudí, ktorí majú radi šport a prírodu.