Restart drink

Od roku 2012 vlastní spoločnosť Quintela 50% podielu spoločnosti Restart Drink s.r.o. Restart revitalizer je patentovo chránený revitalizačný
sýtený nápoj vyrobený z medu, vitamínov a minerálnych látok. Je vyrobený na čisto prírodnej báze, revitalizuje celý organizmus, odbúrava škodliviny z ľudského tela, regeneruje pečeň a pomáha jej. Restart zrýchli procesy enzymatického odbúravania alkoholu.
Spoločnosť vyrába a distribuuje 3 druhy sýtených nápojov:

  • Restart Revitalizér
  • Restart PURE energy
  • Restart NATURAL cola

Restart je úspešne distribuovaný nielen na Slovensku a v Čechách ale aj vo Veľkej Británii, Španielsku, Taliansku a Slovinsku.

Zaujal Vás tento projekt?

Viac informácii tu

Pozrite si tiež

quintela - pozemkový development

Pozemkový development

Dostupné bývanie Hamuliakovo spája výhodnú polohu, moderné bývanie a možnosti pre aktívny odpočinok, vďaka blízkej dunajskej hrádzi či lužnému lesu. Rodiny s deťmi ocenia detské ihrisko s parčíkom.

quintela - development hamikovo

Development - Hamikovo

Hokejová hala Hamikovo má výhodnú polohu a spĺňa podmienky pre profesionálne aj amatérske tímy. Zimný štadión je určený na tréningy, hokejové zápasy, krasokorčuľovanie či prenájom ľadovej plochy.

quintela - development Šamorín2

Development - Šamorín2

Bytový komplex z troch obytných domov v Šamoríne, len niekoľko kilometrov od Bratislavy. Moderné a kvalitné bývanie s výbornou polohou pre mladé rodiny a dynamických ľudí, ktorí majú radi šport a prírodu.